KONST / Litografier / Färglitografi 7528419
nr 752 8419
Färglitografi
Olle Frank-Zén, nyckel, signerad 142/175, 62x47, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:55:49
9/4 13:26:30